23 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Kartımdaki Paramı Geri Alamıyorum!

Kredi kartı üyelik aidatımı Tüketici hakem heyetine başvurarak geri kazandım Fakat ilgili aidat kapatmış olduğum kredi kartına tekrar yüklendi.Ben kredi kartımı kullanmayacağı söyleyip hesabıma paranın aktarmasını talep ettim .

Sizin tabiriniz de genel müdürlükten onay gelmedi yanıtını aldım,ee o zaman kredi kartımı tekrar açın başvurusunda bulundum top yine Genel müdürlükte.Sonucu ben biliyorum.

Kemal 80 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön