İş Bankası Kredi Kartıma Yüklenen Puanlar Haber Verilmeden Geri Çekilmiş!

Burcu Zehra M. |

Hepsiburada.com adlı alışveriş sitesinden İş Bankası kredi kartımla yaptığım alışveriş sonunda 50 TL puan yüklendi. Ancak 10 gün içerisinde haber verilmeksizin hesabımdan bu puan geri çekildi. Alışverişi kampanyadan dolayı İş Bankası kartımla yaptım ancak kazanmış olduğum 50 TL'lik bu puan son gün mesaj ile bildirilmeden kartımdan geri çekildi. Öncelikle şunu sormak istiyorum puanlar bana tanınmış bir hak değil midir? Haber verilse idi ben gün içerisinde bu hakkımı kullanabilirdim. Konu ile ilgili şikayetimi bildirdim benimle iletişime geçileceği söylendi ama hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Türkiye'nin en köklü bankasının müşteri memnuniyetsizliği konusunda çabası beni şaşırttı.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  10:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi