27 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Kartıma Yansıtılmayacağını Söylediği Ücreti Yansıttı!

Aralık 2011 tarihinde kredi kartı çıkarttım, çıkartırken özellikle de sordum hiçbir kesintisi olmayacağı yönünde bilgi verildi. Fakat 1 ay önce üyelik aidatı yansıtılmıştı kartıma bende başvuru yapıp iptal ettirdim fakat bunun tek seferlik değil daimi olmasını istiyorum bana verilen söz bu yönde.

Ortada yansıtılan ücretin boyutu söz konusu değil. 5 TL bile olsa senelik böyle birşeyin bilgisini vermeden hatta alınmayacak dedikten sonra benden alamazlar. Böyle bir hakları yok. Müşteriyi bankaya çektikten sonra yapılmayacak dedikleri işlemleri yapmaları doğru değil. Bu ücretlendirmenin iptalini istiyorum. İptal edilmezse de kartı iptal ettireceğim. Verdiği sözlerde durmadıklarından güvenim kalmadı.

Erdi 17 Okunma

Cevaplar

  • Erdi 10 Mart 2013

    Açıklamalar iletildi, bende böyle bir haklarının olmadığını söyledikleri sözün arkasında durmaları gerektiğini bildirdiğim halde geri dönüş bile yapmadılar. Müşteriye gösterilen önem bu kadar düştü. Ayrıca bugün sadece bir üyelik aidatı konusunda verdiği teminatı yerine getiremeyen bir banka, yarın nasıl müşterisine güven verebilir ki ?

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön