İş Bankası Kredi Kartıma Bloke Koydu.

Aydın O. |

09.05.2014 tarihinde eşimin adına kayıtlı bulunan kredi kartının ödenmesi gereken asgari tutar olan 321 TL haricinde fazla olmak suretiyle 400 TL bankamatik yolu ile ödeme yaptım. 10.05.2014 tarihi itibari ile alışveriş yapmak için eşim ve 2 tane çocuğumla beraber markete gittim, kredi kartın kullanılabilir limiti 360 TL görünürken kasaya gelip ödeme yapmak içim kredi kartını verdiğimde red cevabı aldım.

Müşteri temsilcisini arayıp nedenini sorduğumda aldığım cevap içler acısı. 1 takvim yılı içerisinde asgari tutarın ödenmemesinden dolayı kartımıza bloke konmuş. Asıl mazeretleri ise 05.03.2014 tarihinde yapmam gereken ödemeyi 06.03.2014 tarihinde yapmış olmam. Yani belki de 24 saat bile değil.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın O.
  12 Mayıs
  14:44

  sayın iş bankası yetkilileri;
  ilgi ve alaka göstereceğinizi umuyor ve tarafıma dönüş sağlamanızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. bir de şöyle düşünmenizi rica ediyorum. ben kendimi haklı çıkarma derdinde değilim. fakat maaşla çalışan biri olarak her insanın başına böyle şeyler gelebilir ki siz de takdir edersiniz bu durumu. ancak eşimin ve çocuklarımın yanında olması beni son derece üzmüştür. takım şefinize söylediğim şudur: size de aynısını söylemek istiyorum... " lütfen kendinizi benim yerime koymaya çalışınnnnnnnnn" ve o alışverişi yapabilmek için karta para yatırdım ben.

 • 12 Mayıs
  13:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi