27 Mart 2013

İş Bankası Kredi Kartım Kullanıma Kapatıldı!

5 yıldır İş Bankası kredi kartı kullanmaktayım son 1 yılda toplam 45,000 TL harcama yapmışım ve bu harcamaların ödemesini 1 gün bile aksatmadan gününden önce ödeme yapmışım buna rağmen İş Bankası başka birine kefilliğimden dolayı gelen icra takibine istinaden kredi kartımın kullanımını kapatmıştır ve beni mağdur etmiştir yaptığım alışverişte bana kredi kartımın geçersiz olduğu söylendiğinde anladım kartımın kapatıldığını bir müşteriyi bu kadar mağdur etmeden önce bilgi verebilirdi ama böyle bile yapmak umrunda bile olmayan bankanın bundan sonra kredi kartını kullanmak bir yana hesabını bile kullanmak istemiyorum İş Bankasını bu tutumundan dolayı kınıyorum.

Hasan 343 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 05 Nisan 2013

    yukarda yazılanın aksine tarafıma her hangi bir dönüş veya bilgilendirme yapılmıştır sadece yukaruya laf olsun diye yazmışlar.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön