İş Bankası Kredi Kartım İle Sanal Kart Oluşturdum 2 Haftadır Kapalı!

Ali Yavuz N. |

Sanal kart oluşturdum kartım hemen kapandı, üstelik sanal kartta kendi uygulamaları İşcep'den yaptım. Kartımla işlem yapamıyorum borcum var karta ödeyemiyorum. Bankaya gittim kart açık diyorlar. İşbank'ı arıyorum kartta sorun yok işlemde diyorlar ama 15 gün oldu. Kartı kırıp attım. Bankaya gidip borcu ödeyip İş Bankası ile tüm kartlarımı kapattıracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi