11 Şubat 2015

İş Bankası Kredi Kartım Henüz Kullanıma Açılmadı.

İş Bankası tarafından gönderilen maximum kredi kartını bankadan aldım. Kredi kartımın cep telefon tanımlaması ve kullanıma açılması için gerekli işlemlerin yapıldığı bilgisini banka yetkilisi tarafıma iletti. Fakat iki gün geçmesine rağmen, kredi kartım henüz kullanıma açılmamıştır ve şifre belirleme işlemleri yapılamamaktadır.

Tarafıma kullanıma açılmıştır diye belirtilmesine rağmen, bankadan yaptığım sorgulama neticesinde kredi kartım kullanıma açılmamıştır. Bir türlü sağlıklı bir çözüm sunulmamasından dolayı memnuniyetsizliğimi bildirir ve en kısa sürede tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Taner 323 Okunma

Cevaplar

  • Taner 12 Şubat 2015

    Banka görevlisi ile yapılan telefon görüşmesi sonucu cep telefon bilgilerimin güncellendiğini ve kredi kartımın kullanıma açık olduğu bilgisi verildi fakat yapmış olduğum işlem denemelerine rağmen 0850 724 0 724 no.lu müşteri temsilcisi Kredi kartının ve müşteri numarasının kullanıma açık olmadığını bu yüzden şifre tanımlamalarının yapılamadığını bildiriyorlar. 3 gün geçti ve hala bir çözüm bulunamıyor. Hem bu sorunlardan dolayı hem de kredi kartımın çok düşük bir limit ile gönderilmesinden duyduğum memnuniyetsizlik ve rahatsızlıktan dolayı, kredi kartımın hemen iptal edilmesini istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön