16 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Kartım Habersiz Kapatıldı!

Yaklaşık 2 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Bu süre içinde vadesiz mevduat hesabımla birlikte bana 2 adet kredi kartı gönderdiler. Kredi kartlarıma hiç bir zaman geç ödeme yapmadım ve vadesiz mevduat hesabımda da 12 bin tl kadar tasarruflarım bulunuyor . Fakat son iş yerimden çıkarıldım , İş bankasının daha önce kendilerinin aradığı kredi kartı destek sigortasından yararlanmak istedim.

Ödeme yapıldığı bilgisi geldi, buraya kadar herşey normal. bu hafta bir fatura ödemesinde maximiles kartımı kullandım , ekranda çalıntı olduğu yazdı . Hemen telefon bankacılığını aradım ve bana verilen cevapta kartlarınız iptal edilmiştir. Sebep?yok. Ayrıca Anadolu Sigorta'nın ödediği sigorta parası sistemden düşmemiş.

Raşit 182 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön