İş Bankası Kredi Kartım Gelmiyor!

Yasin K. |

Yılbaşında ihtiyacım var diye şubeye gittim kredi kartı başvurusuna. 21 Aralık başvurdum 23'ünde kuryeye verilmiş. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz bir şey yapamayız diyorlar. Şubeyi arıyorum başlarından savıyorlar kuryenin numarasını veriyorlar kuryeyi arıyorum belli olmaz diyor. Lafta yılbaşına yetişecekti benim bu kartım. Yılbaşına kadar gelmez ise iptal ettireceğim. Acelemiz olmasa neyse.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  15:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi