26 Temmuz 2013

İş Bankası Kredi Kartım Bir Türlü Teslim Edilmiyor!

Bankanızdan 12/07/2013 tarihinde yenilenmesini talep etmiş bulunduğum kredi kartım tarafınızca 16/07/2013 tarihinde dağıtıcı çözüm ortağınız Kurye firmasına teslim edilmiş olmasına ve kurye firması ile 3 kez görüşerek randevu alınmasına rağmen, kuryeciniz 10 gündür kartımı teslim etmemekte ve "geliş saatimiz belli olmaz bekleyeceksiniz" mantığıyla insanları işinden gücünden alıkoyarak evinde bekletmektedir.

Kart talep tarihinden bu güne toplam 14 gün geçmiş olup kartın ne zaman geleceği de belli değildir. Kuryenin ilgili şubesinden yürüyerek en fazla bir saat sürecek adrese 10 gündür teslimat yapamayan bir kurye firması ile çalışmaktan memnun da olabilirsiniz, ancak benim şikayetim var.

Ulaş 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön