15 Nisan 2016

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti!

Türkiye İş Bankası kredi kartıma bilgisi verilmeden hesap özetime yansıtılmış olan tutarı ödemek istemiyorum. Konu ile ilgili iki defa müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeme rağmen iki müşteri temsilcisinin farklı bilgiler vererek konuya herhangi bir çözüm üretemediklerini belirtmek isterim.
Kredi kartı üyelik ücreti ile farklı bilgiler verilmiştir müşteri hizmetlerindeki ses kaydı incelenebilir. İlk konuşmuş olduğum temsilci konu ile ilgili mail atacağını belirtmiş fakat hiçbir dönüş yapılmamıştır. Kredi kartımı kapatmak istediğimi belirtmeme istinaden ikinci kez konuştuğum müşteri temsilcisi ise başka üyelik ücreti olmayan kredi kartı çıkartabileceğimi teklif edip asla yardımcı olmamıştır.

Özge 91 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön