22 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı!

45.. .... .... ..68 No' lu kredi kartıma bu ayın içerisinde 40 TL' lik kredi kartı yıllık kart aidatının yansıtıldığını fark ettim. Kendim de dahil ailemde iş bankasından 3 kredi kartı aktif olarak kullanılmakta ve bunlardan elde edilen iratların 40 tl gibi bir ücretin kat kat ötesinde olduğunu takdir edersiniz.

Yasal olarak haklarımın gerekliliklerini biliyorum. Bu itibarla, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un Kredi Kartları ilgili hükümleri çerçevesinde kesilen kart aidatı ücretinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde bankanız aleyhinde her türlü hukuksal işleme başvuracağımı belirtmek isterim.

Melek 32 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön