06 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankası'na ait olan **** 7122 7096 **** kredi kartımı yaklaşık 11 yıldır kullanıyorum ve devlet memuru olduğum için maaş anlaşmalı bankaya ait olan ve yıllık kart aidatı olmamasına rağmen o bankaya ait kredi kartını kullanmamaktayım ve 11 yıldır memnun olduğum işbaşı kredi kartını aylık yaklaşık 1000 -2500 tl harcama yapmaktayım.

Buna istinaden bu ayki ekstremde 40 tl yıllık kart aidatının alındığını görmekteyim. Bu aidatın tekrar tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Eğer kart aidatı tarafıma iade edilmediği taktirde kartımı bir daha kullanmıyacağımı ve kapatacağımı belirtmek istiyorum.

Sinan 322 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön