İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının Geri Ödenmesi.

Muhammed, G. |

4543 6***5 kart numaralı İş Bankası kredi kartı kullanıcısıyım. Yıllık kart aidatı haksız yere hesabımdan kesilmiştir. Yıllık kart aidatı ödediğim tek banka İş Bankası'dır. Kesilen kart aidatının geri ödenmesini istiyorum. Aidatın geri ödenmemesi takdirde gerekli yerlere başvurup hakkımı
arayacağım, diğer tanıdığım kredi kartı kullanıcılarına sizin bankayı önermeyeceğim. Gereğinin yapılmasını ilgili kurumdan rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  16:49

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi