İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti İadesi.

Şemsettin Y. |

Yıllarca İş Bankası kredi kartını kullandım ve hala kredi kartı sahibiyim. Kredi kartımdan alınan yıllık kullanım ücretlerini ve kullandığım tüketici kredileri için tarafımdan alınan dosya masraflarını gösteren ekstrelerin tarafıma verilmesi konusunda hem dilekçe hem de mail ile müracaat ettim.

Tüketici kredisi kullandığım İş Bankası şubelerine müracaat etmem gerektiği bildirildi. 33 yıldır devlet memuru olarak ülkemizin bir çok il ve ilçelerinde görev yaptım ve hala yapmaktayım. Bir çok İş Bankası şubesinden kredi kullandım. Bunun için ülkemizin çeşitli il ve ilçelerindeki İş Bankası şubelerine mi gitmem gerekiyor? Bazı bankalar isteklerimi yerine getirirken İş Bankası neden zora koşuyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şemsettin Y.
  26 Aralık
  00:38

  Konu ile ilgili İş bankasına mail atmadan ve bu sitede şikayetimi yazmadan 3 ay kadar önce İş Bankası Balıkesir şubesine yazılı müracaatta bulundum.Tarafıma yapılan yazılı olarak bankamızın ilgili şubesine müracaat etmem gerektiği bildirildi. Diğer bankalar bu sorunu profesyonelce elektronik ortamlarda çözümlerken iş bankasının zora koşmasını anlayamıyorum. Bu sorun için yıllar sonra tekrar görev yaptığım bütün il ve ilçeleri gezmem mi gerekiyor? Yardımcı olunmadığı halde benden değerlendirme istenmesine şaşırıyorum.

 • 20 Aralık
  14:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi