İş Bankası Kredi Kartı Yanıltmacası!

Çetin Y. |

2001 yılından bu tarafa kullanmış olduğum kredi kartımın bir sefer hesap kesim gününü değiştirmek üzere talimat vermek için aradığımda taksitli ödemeleriniz var bu yüzden değiştiremiyoruz diye bir cevap ile karşılaştım.

Halbuki bu Türkiye'nin en eski bankası olduğunu iddia eden insanlar her alışverişimden sonra işlemi taksitlendirmek ve daha fazla para kazanmak hırsıyla ha bire SMS atıp taksitlendirmeye can atıyorlar.

Ancak hesap kesim tarihinin bununla ne alakası olduğunu dahil açıklayamayan müşteri temsilcileri sadece sistem izin vermiyor diye saçma sebepler sunuyorlar. Buradan en kısa zamanda kartımı kapatacağım... .

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  13:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi