10 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor.

İş Bankası'na ait son hanesi 92 ile biten Maxımum Kredi Kartı ve BES hesaplarını kullanmaktayım. Kredi kartından üyelik ücreti adı altında yapılan kesintilerin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.
Bu ay ki ekstremde 40 tl yıllık kart aidatının alındığını görmekteyim. Bu aidatın tekrar tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Kart aidatı tarafıma iade edilmediği taktirde kartımı bir daha kullanmayacağımı, bankayla çalışmayacağımı , BES hesabımı iptal edeceğimi belirtirim.

Yeter 75 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön