İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Parası...

Hüseyin Ç. |

İş Bankası hesabımdan kanunsuz bir şekilde kart aidatı kesti. Bana bir sürü laf salatası bilgilerle bunun hak olduğunu iddia ediyorlar ve imzalanan sözleşmede bunların olduğunu iddia ediyorlar. Lafı hiç dolaştırmaya gerek yok o sayfalarca olan sözleşme sayfalarını okutmadan imzalatıyorlar ve buradan söylüyorum bana da sadece imzalamamı söylediler, okuyun öyle imzalayın demediler. buradan şikayet ediyorum son aldığım kredi kartı sözleşmesini kurye ile göndererek imzalattılar buradan ilgili birimlere şikayet ediyorum. bundan sonra hem kendi kredi kart ve bankamatiğimi iade edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  14:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi