02 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

Temmuz 2012 ayında iş bankası kredi kartımdan üyelik aidatı kesilmesinden dolayı bankayı tüketici mahkemesine şikayette bulundum fakat tüketici mahkemesininde çok hızlı çalışmasından dolayı şikayetim 10. ayda sisteme girmiş ve bugüne kadar sonuçlanmamıştır.

Tüketici mahkemesine kendim gidip şikayetimin akıbeti hakkında bilgi almak istedim ve sistemden baktılar. İş bankasından şikayetim ile savunma istenmiş ve halen savunma gelmemiş olarak sistemde görünüyor denildi.

Şimdi soruyorum İş bankası alacaklarını zamanında almaktan gecikmiyor da verecekleri konusunda neden böyle sorumsuz davranıyor. Bu durum hakkında gerekenin yapılmasını istiyorum.

Mustafa 66 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 02 Nisan 2013

    tabi ordan iletelim herşey kamudan saklı kalsın sizde tezgahınızı yürütün.bankanıza gittim aidatın geri ödenmesini istedim kesinlikle ödeyemeyiz merkezin talimatı böyle dendi bide hala bizi arayın diyosunuz niye arıcam sizi siz benim peşimden koşun herşeyi kamu bilicek ve nasıl haksız kazanç sağladığınızı görücek.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön