19 Aralık 2014

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankası 10/12/2014 tarihinde kartımdan 45 TL üyelik aidatı diye açıkladığı bir ücret kesmiş. 11/12/2014 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım ve iade edilmesini talep ettim. İade kaydı oluşturdular ve değerlendirilip tarafıma bilgi verileceğini söylediler. Telefonu kapattıktan sonra maillerime baktığımda iade talebimin gerçekleştirilemeyeceğini uzun bir yazıyla anlatmışlar.

İlginç olan bu mesajdan sonra talebiniz değerlendirilecek mesajının gelmesiydi. Resmen alay eder gibi ben konuşmayı yaparken değerlendirmeden bana mail göndermişler. Bugün tekrar aradım ve bu durumu bildirdim. Yeni bir iade talebi oluşturdular. Bu haksız kesintinin en kısa zamanda iade edilmesini istiyorum.

Gülsüm 1.342 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön