İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Kesintisi!

Yavuz A. |

İş Bankası'nın Şube kodu: 5060 / Hesap numarası: 0199750 (Amasya/Taşova şubesi) hesap numaralı müşterisiyim, hesabımla ilişkili kredi kartımdan 04/12/2015 tarihinde üyelik aidatı adı altında 54 TL para çekilmiştir. (Ekstrede görünen hali: üyelik aidatı bn: 0133-382953). Kesilen bu paranın haksız yere kesildiğini düşünüyorum ve bu paranın hesabıma geri yatırılmasını istiyorum. Bu konuda ile ilgili yardımınızı rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  09:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi