İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

Musa Z. |

Her sene kesilen kredi kartı üyelik aidatını bir telefonla iade eden İş Bankası bu yıl üyelik aidatı kesintisini iade talebime mail olarak personel giderleri, kırtasiye giderleri, daha iyi hizmet adına diğer giderler v.b bahaneler sıralayıp talebimi ret etmişlerdir. Koskoca İş Bankası'nın bunun gibi komik bahaneler üretmesi yıllardır müşterisi olan beni hayli üzmüştür. Bu komik bahaneleri bırakıp kredi kartı üyelik aidatı olarak kesilen 49 TL'yi tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  09:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi