İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor.

Pinar M. |

İş Bankası kredi kartımı alırken Nazilli sanayi şubesindeki bireysel müşteri temsilcisi bey hiçbir şekilde üyelik aidatın alınmayacağını söyledi. Ancak her sene olduğu gibi geçen ay 04/11/2014 tarihinde üyelik aidatı alındı. İlla her sene şikayet var aracılığıyla şikayetimizi dile getirmeden yerine getirmiyorlar. Alınan bu üyelik aidatının tarafıma geri ödenmesini rica ederim. Müşteri Numaram: 2724****.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  13:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi