İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor.

Taha Mert S. |

İş'te Üniversiteli Kredi Kartı kullanıyorum. Kredi kartı başvurum sırasında görevli personelin öğrenci olduğumu ve bu yüzden aidat ödemeyeceğimi söylemişti. Bu yapılan yanlış açıklamanın amacı tüketiciyi yanıltmaktır. Aidat alınıp alınmamasından önce sorunumuz iş ahlakı olmuştur. Müşterilerin yanıltıldığı bir firmayla daha fazla çalışmak ben istemem. Öğrenciliğim devam etmekte eğer bir yanlışlık yapılmışsa tarafıma özür dilenmesini bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  10:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi