14 Ağustos 2013

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alınıyor!

İş Bankası'ndan aldığım 4543********4005 nolu kredi kartımın Ağustos ayı itibariyle elime ulaşan ekstresinde üyelik aidatı adı altında 40 TL ücret kesildiğini gördüm. İş Bankası gibi köklü ve yıllardır çalıştığım bir kurumun , bu ücreti iade edeceğini düşünüyorum. Bu gereksiz durum karşısında gerekli adımların atılmasını ve ücretin iade edilmesini rica ederim.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Murat 11 Ağustos 2014

    İş bankası her yıl olduğu gibi bu yılı da es geçmedi, yine kredi kartı aidatı kesti. Kendilerini azimli çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. İadesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön