25 Ekim 2016

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Aldılar...

Maximiles Kartı alma hatasında bulundum. Daha sonra aidat gelmeye başladığı için ve bende bu parayı ödemek istemediğimden bankaya gittim. Bana ''kartınızı kapatmayın kullanmadığınızda zaten pasife düşecektir, kart aidatı yansımayacaktır. Bir de üstüne aidatsız kart çıkartalım size onu kullanın'' dediler kabul ettim. Bunu söyleyen Selami Çeşme şubesinde çalışan kendi memurudur. Şu an eylül ayında bana 80₺ kart aidatı geliyor, iptal için telefon açıyorum dilekçe filan beni oyalıyorlar.

Sonunda tekrar arayıp iki kartı da iptal ediyorum, iptalden sonra kredi kartı destek sigortanız yenilendi diyerek bana ekim ayında mesaj atıyorlar, haksız kazanç sağlamak için direniyorlar. Şikayetçiyim, insanları saf yerine koyamazsınız. Bana sakın hizmet için alıyoruz falan demeyin! Ben bu hizmetleri kullanmıyorum, istemiyorum ve ben sizin üyeniz değil müşterinizim. Poliçe ve ne varsa iptalini istiyorum.

M.armağan 457 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön