İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Aldı!

Emrah S. |

54***90 kart numaralı İş Bankası Maksimum Kredi Kartı kullanmaktayım. Ben bu kartımı yaklaşık olarak 6 yıldır aktif olarak kullanmaktayım. Ayrıca önceki dönemlerde maaşımı İş Bankası'ndan aldığım için değişik meblağlarda bir kaç kez kredi çektim. Yaklaşık 3 - 4 yıl boyunca da otomatik ödeme talimatım vardı. İl değişikliğinden dolayı banka şubem değişti. Buna rağmen ben kartımı kapatmadım ve kullanmaya devam ettim. Kullanmış olduğum kredi kartından her sene üyelik aidatı kesilmektedir. Kesilen aidatlarımın tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  13:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi