08 Nisan 2016

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı.

316082*** müşteri numaralı İş Bankası müşterisiyim. Bu müşteri numarası nezdinde vadesiz hesabım, kredi kartım ve 2014 yılında kullanmış olduğum ve halen ödemeye devam ettiğim konut kredim var.

Eşim de yıllardır aynı bankanın kredi kartını kullanır. Her ay eşimin 2000- 2500 TL arasında benim de 500- 1000 TL arasında kredi kartından harcamamız olur. Her yıl aynı dönemde ikimizden de belli bir miktar kredi kartı üyelik aidatı kesilir ancak müşteri hizmetlerini aradığımızda bu kesinti iade edilirdi.

06.04.2016 tarihinde eşimden kesilen 93 TL iade edildi ancak benden kesilen 88 TL'nin iade edilemeyeceği söylendi. Bu kesintinin tarafıma iadesini, edilemeyecekse bunun gerekçesini bu iki farklı uygulamanın nedeninin tarafıma açıklanmasını istiyorum, aksi takdirde yıllardır çalıştığımız bankayı bırakacak olmak eşim ve beni fazlasıyla üzecektir.

Saliha 84 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön