İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Emre E. |

Kullanmakta olduğum maximiles kartıma 75 TL üyelik aidatı altında borç yansıtılmıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda üyelik aidatını ödemeyeceğimi bunun borç olarak görünmemesini istedim ama bunun mümkün olmadığını o parayı yasal olarak alacaklarını ilettiler. Bende İş Bankasın'dan kullanmakta bulunduğum hem bu borç yansıyan kartı Maximiles hem maximum kartı hem de hesabımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre E.
  25 Ağustos
  16:30

  Parayı faiziyle ödedim. Aksi takdirde kredi işlemlerimde filan olumsuz olarak gösterilecekmiş borç olarak gösterdiklerinden dolayı diğer hesaplara bloke işlemleri filan gelen mesajlarla korkuttular yani

 • 28 Mart
  11:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi