10 Mayıs 2013

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Ben İşte Üniversiteli Kredi Karı sahibiyim. Bugün üyelik aidatı iadesi için hem müşteri hizmetlerine hemde bankaya gidip müşteri temsilcisiyle görüşerek hemde mail yoluyla ulaşarak üyelik aidatı konusunda olumsuz sonuçlar aldım. Çevremdeki bir çok arkadaşıma sormama rağmen onlardan böyle bir kesinti olmadığını benden olduğunu farkettim.

Kullandığım kart öğrenci kartı olmasına rağmen üyelik aidatının kesilmesine anlam veremiyorum. Üyelik aidatımın geriye iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde kartımı kullanıma kapattıracağım. Gerekirse vadesiz hesaplarımı da kapatarak iş bankasıyla olan ilişiğimi keseceğim.

Tayfun 53 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön