İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidat Kesimi!

Ender A. |

İş Bankası'ndan kullandığım kredi kartından 49 TL üyelik aidatı kesilmiştir. Öğrenci olduğum için kredi kartı bana verilirken herhangi bir üyelik aidatı olmadığı da bana bildirilmesine rağmen kesilmiştir. Bankayı iadesi için aradığımda talep oluşturacaklarını söylediler ve 2 gün sonra bu talebi mail yoluyla reddettiler. Bu ücretin buradan bir kez daha iade edilmesini talep ediyorum, aksi takdirde şubeden aldığım 10 yıllık hesap özetleriyle birlikte tüketici hakem heyetine başvurarak avukat ve mahkeme masraflarıyla beraber iadesini talep etmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  09:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi