20 Kasım 2013

İş Bankası Kredi Kartı Ücreti Kesti!

Öncelikle İş Bankası işte üniversiteli kartım bozuldu, yenisini istediğimde bana normal maximum kredi kartı gönderilmişti. İtiraz ettim bir şey olmaz efendim, kesinti yapmazlar dendi. Öğrenciden kesinti yapmıyormuşsunuz ya veya 40 lira kesmiyorsunuz. Dün bir baktım ki 40 lira kesilmiş.

Benim bankanızın nezninde yatırım hesabımda düzenli alış yaptığım hisse senetlerim mevcut. Ben sizin bankanızı beğeniyordum ki yaklaşık 14. 000 tl lık birikimimi yatırım hesabımda sizin bankacılık kanalınızla yapmak istedim. Kredi kartı ücreti almayan bankalar mevcut. Bu 40 tl iade edilmezse onlara geçeceğim. Tüm hisse senetlerimi de virmanlayacağım.

Hasan 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön