İş Bankası Kredi Kartı Ücreti Aldı!

Çağdaş A. |

15410*** Müşteri nolu İş Bankası karttan 2013 1. Dönem adı altında önce 20 daha sonra 77 TL kart ücreti kesintisi yapılmıştır. Banka yetkilileriyle görüşüldüğü sırada banka yetkilisi önce dilekçe yazılıp tutarın geri ödeneceğini söylemiş fakat bugün gidip dilekçe verildiğinde böyle birşeyin olmayacağını alınan tutarın geri ödenemeyeceğini belirtmiştir.

Öğrenci belgesiyle birlikte bankaya başvurulmasına rağmen dilekçe kabul edilip geri ödeme sağlanmamıştır. Aldığınız 97 TL'yi geri ödemenizi talep ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  17:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi