İş Bankası Kredi Kartı Teslimi Yapılmadı!

Esra C. |

9 Şubat Pazartesi son kullanma tarihi dolan kredi kartım için Kanyon şubesine gidip talepte bulundum. Kadıköy Nautilus şubesinden kargolanacağını belirttiler. 12 Şubat günü şubeyi aradığımda hala kart gelmemişti. 13 Şubat Cuma günü bankaya gittiğimde aslında talebin perşembe aramamla tetiklendiğini ve pazartesi onayda kaldığını belirttiler! Unutkanlıklarını ve hatalarını telafi etmek bir yana, 14 Şubat Cumartesi günü hala kuryeyi arayıp size döneceğiz diye bilgi alıyorum. Şikayetim kredi kartıma ulaşıp ulaşmamak değil başarısız ve özensiz bu müşteri deneyimi sürecine olacaktır.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  14:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi