İş Bankası Kredi Kartı Teslimatı Sorun Oldu!

Sedat A. |

15 günden fazla oldu kredi kartım kayboldu diye yenisini istedim böyle bir banka nasıl olur da Aras Kurye gibi işini yapmayan binlerce şikayet almış bir firmayla çalışır? Ev adresi olsa neyse şubeye istiyorum 2 haftada gelmiyor şimdi bir kaç gün sonra beni arayıp kart ödemeniz gecikti diye günde 50 defa ararsınız elimde kart yok kart no değişti nasıl ödeyeceğim? Yarın kesin bir dönüş yapılmazsa kartı iptal edeceğim ve mağduriyetimden dolayı BİMER'e de başvuruda bulunacağım. Bu kadar da olmaz artık müşteri temsilcisini arıyorum adres yönlendirdiğimi ben söylemesem haberi yok, her seferinde her operatör farklı bir şey söylüyor. Kuryenin çağrı merkezini arıyorum zaten içler acısı kredi kartı bu işinizi biraz düzgün yapın lütfen artık bu kuryenin kartı falan teslim edeceği yok.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat A.
  09 Mayıs
  10:34

  Bekliyorum henüz iletişime geçilmedi

 • 09 Mayıs
  10:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi