İş Bankası Kredi Kartı Sorunu!

Burak Ö. |

Kredi kartı başvurum onaylanalı 15 günü geçti, müşteri hizmetlerini aradığımda basımda hata oldu dediler, 5 gündür aynı şeyi söylüyorlar, hala tekrar basım gibi bir gelişme yok!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ö.
  09 Şubat
  14:55

  Tam 25 gündür kredi kartını bekliyorum 16 gündür basimda hata var yeniden başlıyor diyorlar genel Müdürlükler aradılar şikayet için ve pazartesi şubenizden alabilirsiniz dediler lakin şubeye gittim gelen giden bir şey yok müşteri hizmetleri halen basimda diyor merak ediyorum bir daha istesem bu sene içinde gelir mi

 • 04 Şubat
  09:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi