İş Bankası Kredi Kartı Sigortası.

Okan E. |

İş Bankası Maximum Kart kullanıcısıydım, zamanında bir gün beni aradılar ve işsizlik vs. gibi durumlarda kredi kartımı sigorta yapmak istediklerini söylediler, her ay toplam harcama tutarından %1 kesinti karşılığında buraya kadar her şey normal. Gün geldi ben işten çıkarıldım ve Anadolu Hayat Emekliliği aradım. Orası bana başka bir numara verdi. Neyse orayı da aradım sonunda oraya ulaşabildim. Neyse bende evrak hazırlamamı istediler ve istedikleri evrakları hazırlamak mümkün değil Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi