30 Ağustos 2013

İş Bankası Kredi Kartı Puan Problemi!

İş Bankasının yakıt kampanyası olan 4 kez maximum kartla akaryakıt alındığında maxi puan verme kampanyasında yatması gereken aralıkta yatmayan maxi puan için bir kez rezil oldum. İlerleyen günlerde yatırılmış ama ne haber verildi ne başka bir şey. Sonra sanki her şey zamanında yapılıyormuş gibi bir kaç gün sonra tekrar puanlar geri alınmış.

Aradım umarım bu sene geri dönerler. Vermeye sıra gelince zor bela, almaya sıra gelince hemen alırlar. Yapamayacakları işin altına giriyorlar ya.

Osman 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön