25 Temmuz 2013

İş Bankası Kredi Kartı Ödemesine 18,90 TL Faiz Yansıttılar!

Haziran ayı extremi yatırdım bir gün gecikmeli 830 TL borcum vardı, onu yatırdım. Banka benden 18. 73TL fazi almış. Bu ay extremde gördüm bu konu neyse ben eşime bankaya borcumu yatırdığımı söylemedim işte olduğu için, oda iş dönüşü bankaya gitim kredi kartı borcunu yatırmak istemiş borç olmadığı için önümüzdeki ayın yanı gelen taksitleri yatırmış daha borç çıkmadan.

Beni aradı söyledi, bende "ben borcumuzu sabah yatırdım" dedim. Orada ki görevliye söyledim oda "paranızı geri verebiliriz" dedi. Parayı geri aldım ama bana 18, 90 TL faiz yansıltılmış eşime söyleselerdi faiz yansıtıldığını parayı ger çekmezdik. Bu durumdan şikayetçiyim.

Müjde 36 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön