İş Bankası Kredi Kartı Ödeme Tarihi Değişikliği!

Sinan T. |

İş Bankası'ndan kullanmakta olduğum kredi kartımın ödeme tarihlerine ilişkin değişiklik yapmak istiyordum. Müşteri hizmetlerini arıyorum bu konu için şubeye yönlendiriyor şubeye gidiyorum müşteri hizmetleri yapacak diyor. İş Bankası hangi işlemi hangi bölüm tarafından yapıldığını bilmiyor sadece personeline tamam yapıldı deyin 3-5 ay oyalansın bilgisini öğretiyor.

Bende şimdi kredi kartımı kapatmak için aradım uzun konuşmalardan sonra tamam kapatalım dediler. 4,20 TL bir borç çıkarmışlar. Sabah ödemeye gittim kartı yuttu hemen bense artık öyle bir banka içerisine bile girmek istemiyorum. Bu konuyu nasıl çözeriz. İnsanları yanıltmadan işinizi yapın. Ya da eksik eğitiminizi tamamlayın.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  11:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi