08 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartı Maxi Puanım Verilmedi!

İşe başladığım tarihlerde İş Bankası tarafından 5 bin limitli maximum kredi kartı gönderildi. Talebim üzerine 8 aya yakındır kullanmaktayım. Ödemelerimi çok şükür aksatmadım bugüne kadar da ortalama 7-8 bin TL'lik bir alışveriş yapmışımdır ama bunun karşılığında kartıma yüklenen parapuan çok cüzzi bir miktardır.

Bankaların hiçbir şey yapmadan vermelerine rağmen müşterilerine parapuan İş Bankası neden vermemektedir. İşlemlerimi incelerseniz görebilirsiniz haklılığımı.

İsmail 86 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön