30 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartı Limitimi Arttırmıyor!

Yaklaşık 6 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Ve 1 yıldır özel sektörde -belgelenebilir- 3500 tl maaş ile çalışıyorum. Gecikmiş hiçbir dönem borcum yok. Ancak kredi kartı limitim, defalarca limit artırımı talebinde bulunmama rağmen artırılmıyor.

Telefon ile görüştüğüm müşteri temsilcisi, şubeye maaş bordromla gitmemi istedi. Ancak, hesabımın ve kartımın bağlı olduğu şubeden, şehir dışında olduğumdan, farklı bir şubeye gittim. Orası da kendi şubenize gidin dedi. Başından savdı. Şu an kredi kartımı hesap kartım olmadığından, mecburiyetten kullandığımı bildirir, ilk fırsatta iptal edeceğimi ve bir daha İş Bankası ile çalışmayacağımı belirtirim.

İlker 203 Okunma

Cevaplar

  • İlker 04 Şubat 2014

    Sikayetim cozulmedi. Bana ulasilmadi.

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön