İş Bankası Kredi Kartı Limit Artışı!

Şevki Y. |

"Mesajınız, 128 Bit SSL güvenlik teknolojisi kullanılarak bankamıza ulaşmıştır. Sayın Ziyaretçimiz, öncelikle, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz." Mesajınız referans numarasıyla sistemimize kaydedilmiştir. En kısa zamanda sizinle temasa geçilecektir. Gösterdiğiniz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevki Y.
  05 Eylül
  13:27

  Merhaba,

  bir çok kez bankanızla iletişime geçtim fakat buna herhangi bir çözüm bulunamadı. Krediyi veren 7.000 TL kredi veren banka nasıl olur da kredi kartı limitini arttırmaz.
  Bu konu hakkında destek bekliyorum.

 • 05 Eylül
  13:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi