19 Mart 2013

İş Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Talebi!

Çalıştığım ilk banka İş Bankası . Daha Lise yıllarından beridir açık olan ve halada kullandığım hesaplarım ve kredi kartlarım çifter çifter mevcut . 6 yıldır kullandığım bu kart ve hesaplarla ilgili tüm kart aidatları , hesap işletim ücretlerini hiçbir şekilde itiraz etmeden ödedim. Kredi Kartı ekstrelerimi ödememezlik etmiş bir müşteri değilim .

Kredi Kartı artırım talebimi hem şube hem internet şubesi hemde telefon bankacılığı aracılığı ile yapmış olmama rağmen hala istediğim limiti kullanamıyorum . Müşteri Temsilcim Genel Müdürlük belirliyor diyor ama Kim bu genel müdürlük müşterisinin başvurusuna istinaden onaylamadığı bir şeyi hangi gerekçeyle onaylamadığını bildirmesi gerekir.

Kübra 2.533 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön