21 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Kullanım Ücreti Aldı.

İş'te üniversiteli kartımdan 40 tl kredi kartı kullanım ücreti kesilmiştir. Müşteri hizmetlerine öğrenciliğimin halen devam ettiğini söylediğimde öğrenci kartlarından 20 tl kullanım ücreti alındığı beyan edildi bende ücretin iptalini istedim. İş Bankası bana bir mesaj gönderdi ve kartlardan alınan ücretin yasal olduğunu söyledi.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bana merkezden geri dönüş yapıldığında; artık müşteri hizmetlerinin bir işlem yapamayacağını söylediler, kartımın iptalini istedim ve iptal ettiler. Madem öğrenci kartlarından 20 tl alınıyor, benden nasıl 40 tl alıp haklı olabiliyorlar. Ayrıca ben kartı alırken kesinlikle hiç bir ücret tahsil edilmeyeceği söylendi . Bu nasıl bir tezattır?

Esra 104 Okunma

Cevaplar

  • Esra01 Mart 2014

    Kredi kartı başvurusunda bulunurken herhangi ücret alınmayacağını söyleyen banka daha sonra müşterisinden habersizce sözleşme koşullarını değiştirip "Yıllık Aidat" adı altında haksız yere para kesmektedir. İşte Üniversiteli kredi kartımdan 40TLkesen bankanın paramı iade etmesini istiyorum.Bankaya öğrenci belgemi verdim.Şikayet ediyorum, otomatik mesaj atıyorlar hiç ilgilenmiyorlar.Paramın iadesini talep ediyorum yine ilgilenilmezse yetkili bütün mercilere şikayetimi ileteceğim.

  • Esra01 Mart 2014

    şikayetim ile alakalı hiç bir çözüm bulunmamıştır. müşterilerini mağdur etmekten başka bir faaliyette bulunmamaktadırlar.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön