İş Bankası Kredi Kartı Kullanım Ücreti..

Mesut Ç. |

Ben severek birçok şey umarak aldığım kredi kartında kredi kartı aidatı görünce kızdım. İlk seferinden büyük çabalarımla biriktirmiş olduğum para puandan alındı. Şimdiki ise hesabıma borç olarak yazıldı. Ben bunu bankaya bildirdim banka bana bir sürü şey yazmış kısacası iade edemiyoruz denmiş. Tabi kodaman olursan paran hemen iade ediliyor o ayrı mesele. Kızdım ve bunu birkaç aydır ödemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  09:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi