İş Bankası Kredi Kartı Kullanım Aidatı Kesti.

Celal Ç. |

Kapatmış olduğum İş Bankası kredi kartımın yıllık kullanım aidatı olarak hala borcu geliyor mail yoluyla. Üç dört yıldır kullanmadığım ve kapattırmak için bir sürü uğraş vererek nihayetinde kapattırdığım kartın hala borcu nasıl geliyor anlayamıyorum.

Ayrıca bankanızın hala haberi yok sanırım kredi kartının yıllık kullanım aidatlarının mahkeme kararıyla kaldırıldığını ve geri ödemelerinin yapıldığını. Bankanızca bu yanlışlığın düzeltilerek bilgi verilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde yasal işlemlere başvurmak zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal Ç.
  17 Aralık
  13:10

  Bana hala dönüş olmadı.

 • 25 Kasım
  10:17

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi