25 Kasım 2014

İş Bankası Kredi Kartı Kullanım Aidatı Kesti.

Kapatmış olduğum İş Bankası kredi kartımın yıllık kullanım aidatı olarak hala borcu geliyor mail yoluyla. Üç dört yıldır kullanmadığım ve kapattırmak için bir sürü uğraş vererek nihayetinde kapattırdığım kartın hala borcu nasıl geliyor anlayamıyorum.

Ayrıca bankanızın hala haberi yok sanırım kredi kartının yıllık kullanım aidatlarının mahkeme kararıyla kaldırıldığını ve geri ödemelerinin yapıldığını. Bankanızca bu yanlışlığın düzeltilerek bilgi verilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde yasal işlemlere başvurmak zorunda kalacağım.

Celal 294 Okunma

Cevaplar

  • Celal17 Aralık 2014

    Bana hala dönüş olmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön