İş Bankası Kredi Kartı Kart Aidatı Kesiyor.

Onur Alp N. |

İş Bankası 15/09/2015 tarihinde tarafımdan kart aidat kesmiş, bugün 16/09/2015 çarşamba günü müşteri hizmetlerini aradım ve kart aidatının tarafıma iade edilmesini istedim. Bu kart ücretini size daha iyi hizmet verebilmek için alıyoruz ıvır zıvırları. Arkadaşım geçen sene de aynı oldu talepte bulundum verdiniz geri.

Bu sene ne oldu da vermiyorsunuz. İş Bankası'nın bu kestiği aidatı derhal tarafıma iade etmesini aksi takdirde İlimizde bulunan tüketici hakem heyetine başvuracağımı ve geriye dönük varsa tüm aidatları çıkarttırıp talep edeceğimi, eğer bu yanlışlık düzeltilmezse eşim ve kendi kartımı ve tüm hesaplarımı derhal iptal ettirip bu yaptıklarınızı da tüm yakınlarıma anlatacağımı biliniz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  14:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi