İş Bankası Kredi Kartı Kapatma Talimatı Vermeme Rağmen Yıllık Kart Ücreti Kesildi!

Görsev B. |

Yaklaşık 5 senedir kullanmakta olduğum İş'te Üniversiteli kredi kartımı, yıllık ücret nedeniyle kapattırmak için kredi kartı borcumu tamamen ödeyip müşteri hizmetlerine kart kapatma talimatı verdim. Müşteri hizmetlerine "kart kapatma talimatından sonra herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu" diye sorduğumda herhangi bir ödemeyle karşılaşmayacağım söylenmesine rağmen, talimattan 2 gün sonra hesabıma yıllık kart ücreti olan 20 TL yansıtılmış ve bu ücreti ödemeden kartın kapatılamayacağı söylenmiştir. Kartın bağlı olduğu şubeye dilekçe göndermeme ve öğrenci olduğumu öğrenci belgesi ile beyan etmeme rağmen kart ücreti iade edilmemiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görsev B.
  31 Aralık
  13:42

  Şikayet etmeme, bankaya gidip durumu izah etmeme rağmen herhangi bir gelişme yok. Diğer bankalar gişeden 2 dakikada kart kapatma işlemini gerçekleştirirken İş Bankası 1 ile 7 gün arasında kapatıyor, üstüne bir de ücret kesiyor. Türkiye'nin yüz karası olan bir banka haline geldiniz, tebrikler.

 • 28 Aralık
  11:31

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi