İş Bankası Kredi Kartı Kapatma Sorunu!

Gökhan B. |

Gümüşhane şubenizden söylediklerine göre kredi kartının kapatma işlemi müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılıyormuş. Maalesef uğraşmak istemedikleri için böyle bir saçmalık uyduruldu. Acaba bir kredi kartı kapatma işlemini dahi yapamıyorsa şube ne işe yarar? Müşteri hizmetlerine bağlanmak ne mümkün iki saat uğraştım yok kart numarası yok kart şifresi yok müşteri şifresi sizin yüzünüzden telefon faturam kabardı. İvedi bir şekilde İş Bankası'nda bulunan tüm mevduat ve kredi kartımın kapatılmasını ve tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan B.
  15 Temmuz
  17:29

  Bana telefonla bilgi verin mail yoluyla değil... Sizin yüzünüzden internet ve telefon faturası ödeyemem size verdiklerim yeter...

 • Gökhan B.
  15 Temmuz
  16:51

  Beni oyalayıp kartın kullanım süresini uzatmaya çalışmayın. Günlerce aramanızı bekleyemem... Derhal ivedi bir şekilde Maximum kredi kartı sözleşmesini sonlandırıp beni bilgilendirin.

 • 15 Temmuz
  09:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi